Глов’як Андрій

Гловяк

 

ГЛОВ’ЯК АНДРІЙ

“Життя – як похід до вершини гори, хочеш успіху – доведеться попрацювати”

– 2012 –

Після закінчення університету одним з напрямків, де я хотів себе бачити, була медична діагностика. То ж для цього, я поступив на курси спеціалізації “Клінічна біохімія”, що дало мені змогу працювати в клініко-діагностичній лабораторії, в якій я почав працювати одразу після закінчення курсу.

Вже через кілька місяців роботи від керівника лабораторії мені поступає пропозиція пройти курси стажування на робочому місці на базі Івано-Франківської ОКЛ. Назва цього курсу “Контроль якості лабораторних досліджень”. В майбутньому ці знання мені ще знадобляться, але вже у іншій установі…

– 2013 –

Цього року мене призначають старшим лаборантом, також починаю брати активну участь в міжнародних конференціях присвячених розбудові систем управління якістю згідно міжнародного стандарту ISO 15189:2012.

2014 – 2018

У 2014-му керівництво медичного центру назначає на посаду в.о. зав. лабораторією. Пропрацювавши 4 роки керівником лабораторії, вирішую, що потрібно рухатись далі і що вище, ніж керівником лабораторії, бути вже не можу. Тому звільняюсь, щоб обдумати, що робити далі і в якій галузі працювати.

2019 – до тепер

І цією галуззю стає менеджмент. Тепер моя посада Менеджер систем якості клініко-діагностичної лабораторії. Постійний розвиток та постійне покращення, забезпечення максимальної якості надання послуг. Посада, що створена міжнародними стандартами якості та надає можливість постійного вдосконалення.

Чи це вершина? Не знаю, але подорож виявилась дуже цікавою.