Максимів Іван

 

МАКСИМІВ ІВАН

“Коли все, здається, йде проти вас, пам’ятайте, що літак злітає проти вітру, а не з ним. “ Генрі Форд

З дитинства мені завжди було цікаво, як влаштована людина зсередини, тому вибір де навчатись і куди поступати випав одразу на біологію, а точніше біохімію.

– 2012 –

Навчання в університеті принесло мені багато знань, знайомств та емоцій. Далі  я вирішив продовжити наукову роботу в університеті і пішов навчатись в аспірантурі за спеціальністю Біохімія. На мою думку, саме знання з біохімії та біології в цілому допомогли мені у вирішенні подальших викликів та запитань.

– 2014 –

Отримані знання та навички після навчання я мав можливість застосовувати відразу на практиці, працювавши біохіміком у медичній лабораторії «Медекс плюс». Таке поєднання навчання та  практичної роботи дозволило мені отримати неоціненний досвід у галузі лабораторної діагностики та клінічної біохімії.

– 2015-2017 –

            Закінчення навчання в аспірантурі та підвищення кваліфікації мене, як біохіміка, стала головним фактором призначення мене на посаду старшого лаборанта, одночасно виконуючи обов’язки зав. лабораторії.

Пропрацювавши 3 роки, я вирішив дещо змінити вид діяльності, оскільки вже не бачив можливості розвиватись на даній посаді.

2017 – до тепер

Я перейшов у сферу торгівлі і надання послуг. Тепер моя посада Менеджер із зовнішньо-економічної діяльності, на якій я займаюсь організацією транспортування медичних виробів для лабораторій в Україну та проведення оцінки відповідності медичних виробів згідно законодавства України. Також я є спеціалістом із продукції провідних виробників медичних виробів для лабораторій та сервісним інженером лабораторного обладнання, без якого не обходиться робота жодної медичної і наукової лабораторії. Постійне навчання та вдосконалення навичок є надзвичайно важливою і необхідною рисою професіонала у цій сфері, адже нові технології та методи з’являються мало не щодня.

 

Як було сказано американським журналістом Сідні Дж. Харрісом: «Загальна мета освіти полягає в тому, щоб перетворити дзеркала у вікна». Освіта – не мета, а засіб. Засіб, який допоможе побачити і відкрити десятки і сотні вікон можливостей. Всі ці можливості не просто існують, а й дуже сильно впливають на наше життя. Але як саме вони вплинуть в кожному окремому випадку, вирішувати тільки нам.