Наші випускники та їх працевлаштування/кар’єра

Христина Матвеєва (магістр)

Працевлаштування/кар’єра: з вересня 2022 р. – аспірант  в інституті Пастера (Париж, Франція), раніше – поліклініка “Медсервіс”, м. Івано-Франківськ

Антоніна Мельничук (магістр)

Працевлаштування/кар’єра: клініко-діагностичний центр “Медекс”, м. Івано-Франківськ

Аліна Заячківська (магістр)

Працевлаштування/кар’єра: аспірантка  Саарландського університету (Німеччина); раніше – науковий співробітник кафедри біохімії та біотехнології ПНУ (січень-серпень 2022 р.)

Тетяна Струтинська (магістр)

Працевлаштування/кар’єра: аспірантка університету м. Хельсінкі (Фінляндія); раніше –  провідний фахівець навчально-наукової лабораторії кафедри біохімії та біотехнології ПНУ (січень-грудень 2022 р.)

Тетяна Кучерак (магістр)

Мар’ян Іваночко (магістр)

Працевлаштування/кар’єра: аспірант кафедри біохімії та біотехнології (з березня 2022 р.); по сумісництву – провідний фахівець навчально-наукової лабораторії кафедри біохімії та біотехнології ПНУ

2020 рік

Олег Дем’янчук (магістр)

Працевлаштування/кар’єра: аспірант кафедри біохімії та біотехнології ПНУ (з вересня 2021), раніше – провідний фахівець навчально-наукової лабораторії кафедри біохімії та біотехнології ПНУ ( грудня 2020 – серпень 2021 р.)

Віталій Балацький (магістр)

Працевлаштування/кар’єра: аспірант кафедри біохімії та біотехнології ПНУ (з вересня 2022); поліклініка “Медсервіс” (м. Івано-Франківськ) – з вересня 2021 р. до 2022 р., раніше – старший лаборант кафедри біохімії та біотехнології ПНУ (лютий-липень 2021 р.)

Надія Стефанишин (магістр)

Працевлаштування/кар’єра: аспірант кафедри біохімії та біотехнології ПНУ (з вересня 2021 р.), раніше – провідний фахівець кафедри біохімії та біотехнології ПНУ (січень-серпень 2021 р.)

Владислав Когут (магістр)

Працевлаштування/кар’єра: Івано-Франківський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр  МВС України

Тимів Вікторія (магістр)

Юрчак Тетяна (магістр)