Павликівський Ігор

 

ПАВЛИКІВСЬКИЙ ІГОР ІВАНОВИЧ

судовий експерт сектору дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів Івано-Франківського НДЕКЦ МВС України

 

Ніколи б не подумав, що поєднаю знання і досвід, отримані на кафедрі «Біохімії та біотехнології» з експертною діяльністю.

У 2006 році я вступив до Прикарпатського національного університету ім.. В. Стефаника Інститут природничих наук, обравши спеціальність «біохімія». У 2011 році закінчив ПНУ за спеціальністю «біохімія» та отримав диплом спеціаліста.

В кінці 2012 року був прийнятий на посаду судового експерта відділу спеціальних видів досліджень Івано-Франківського НДЕКЦ при УМВС України в Івано-Франківській області. У 2013 році отримав спеціальне звання лейтенант міліції. Отримав право на проведення огляду місця події за фактами різних видів злочинів. Особисто брав участь в оглядах місць події за фактами розкрадання майна, нанесення тілесних ушкоджень, дорожньо-транспортних пригод, пожеж, виявлення підпільних нарколабораторій та інших видів злочинів. Пізніше отримав спеціальне звання старший лейтенант міліції, зайняв посаду старшого судового експерта.

За час роботи в експертній службі отримав право на самостійне проведення судової експертизи матеріалів, речовин та виробів за експертними спеціальностями: «дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів», «дослідження спиртовмісних сумішей», «дослідження волокнистих матеріалів та виробів з них», «дослідження сильнодіючих та отруйних лікарських засобів».

Здобуті вміння і навички за час навчання, та безцінні знання, які передали викладачі кафедри біохімії та біотехнології, дали мені можливість опанувати фізико-хімічні методи дослідження речових доказів з використанням аналітичного обладнання.