Петрів Haталія

 

Haталія Петрів

Aспірант кафедри гастроентерології, гепатології та ендокринології у Вищій медичній школі Ганновера (Німеччина).

Ph.D. student at the Department of Gastroenterology, Hepatology and Endocrinology, Hannover Medical School (Germany).

 

“Секретів успіху немає. Це результат підготовки, наполегливої праці та навчання на невдачах”, –   Колін Пауелл

 

2012 – 2018

Я здобувала освіту в Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника. У 2016 році отримала диплом бакалавра за спеціальністю «Біологія». Після цього вступила до магістратури за спеціальністю «Біохімія та біотехнологія», де поєдналися обидва мої уподобання – біологія та на дуже хорошому рівні хімія.

Я з впевненістю можу сказати, що ті шість років, які я провела у Прикарпатському національному університеті, допомогли мені зрозуміти, ким я хочу бути в майбутньому. Це був дуже яскравий та незабутній період мого життя.  На мою думку, я отримала великий досвід і знання з біохімії та біології що в цілому допомогли мені у вирішенні подальших викликів та запитань. Незважаючи на це, я завжди хотіла пов’язати своє життя з медициною.

Ще під час навчання в магістратурі я стала стипендіатом програми Леонарда Ейлера (Leonhard-Euler-Programm), яка підтримується Німецькою службою академічних обмінів (DAAD). У рамках даної програми я отримала чудову можливість виконувати частину магістерських досліджень на кафедрі гастроентерології, гепатології та ендокринології на базі Вищої медичної школи Ганновера (Німеччина). Наукові дослідження були зосереджені в основному на визначенні біохімічних та імунологічних механізмів розвитку раку печінки.

2019 – до тепер

Після закінчення університету я вирішила продовжувати свою науково-дослідну роботу. В той самий час отримала дослідницький грант DAAD, який надає можливість іноземним докторантам та молодим вченим, проводити дослідження або продовжити навчання в Німеччині. Це дало мені змогу вступити до аспірантури у Вищій медичній школі Ганновера.

На даний час я продовжую працювати над своєю науковою дисертацією на тему: “Дослідження захисних імунних механізмів у розвитку передракових та ракових захворюваннях печінки”.

Насамкінець хочу сказати, що все можливо, якщо працювати над собою, де б ви не були та яку б мету не ставили. Будьте вдячними, вірте в себе, мрійте і досягайте!