Співробітники кафедри започаткували традицію та активно беруть участь в проведенні “Наукових пікніків” та “Днів науки” – відкритих науково-пізнавальних популяризаційних заходів. На цих заходах всі охочі мають можливість побачити та спробувати самостійно зробити прості та водночас цікаві експерименти з біології, зокрема з біохімії, мікробіології та фізіології, а також ознайомитись з тими дослідженнями, над якими працюють наші науковці. Подібні заходи проводяться з метою профорієнтації випускників шкіл, зацікавлення молоді наукою, підняття престижу професії науковця та ознайомлення широкого загалу із досягненнями науки на Прикарпатті.
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2021/08/233722998_687085352218449_5944255516226535839_n-1024x683.jpg)