Надія Бурдилюк

БУРДИЛЮК НАДІЯ ІГОРІВНА

провідний фахівець навчально-наукової лабораторії кафедри біохімії та біотехнології

ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»

Контактна інформація та особисті дані:
Українка, 1991 р.н.
Електронна адреса:  byrdulyk@ukr.net
Робочий телефон: +380342596171
Мови: українська, російська, англійська. 

Освіта: ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”, 2013. Спеціальність: біологія; кваліфікація: біохімік

Бурдилюк Надія Ігорівна народилася 20 квітня 1991 року в с. Перерісль, Надвірнянського району, Івано-Франківської області. В 2008 році закінчила Переріслянську ЗОШ І-ІІІ ступенів, за успіхи у навчанні нагороджена золотою медаллю. У цьому ж році вступила до ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені  Василя Стефаника” на спеціальність «Біологія». У 2012 році завершила навчання та отримала диплом бакалавра, кваліфікація – інженер-лаборант в галузі біології. Протягом 2012 – 2013  років  навчалась та отримала диплом спеціаліста з відзнакою, кваліфікація – біохімік. Тема дипломної роботи – «Участь регуляторних білків в адаптогенній дії Rhodiola rosea на стійкість дріжджів Saccharomyces cerevisiae до дії теплового та оксидативного стресів», науковий керівник – кандидат біологічних наук, доцент Байляк Марія Михайлівна, кафедра біохімії  та біотехнології ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені  Василя Стефаника”.
З вересня 2013 року по жовтень 2014 року працювала старшим лаборантом навчальної лабораторії кафедри біохімії та біотехнології. Паралельно з основним місцем роботи з вересня 2013 року по жовтень 2014 року працювала за сумісництвом на посаді вчителя біології та хімії у інтернат-ліцеї для обдарованих дітей з сільської місцевості в м. Івано-Франківськ. 
Протягом 2014-2017 років навчалася в аспірантурі з відривом від виробництва на кафедрі біохімії та біотехнології ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені  Василя Стефаника”. Тема дисертаційної роботи – «Drosophila melanogaster як модель дослідження молекулярних механізмів старіння і пов’язаних з ним патології», науковий керівник – доктор біологічних наук, професор кафедри біохімії та біотехнології ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені  Василя Стефаника Лущак Володимир Іванович.
З 12 липня 2018 року по травень 2022 року працювала на кафедрі біохімії та біотехнології на посаді провідного фахівця навчально-наукової лабораторії   кафедри.

Наукові інтереси:
– вплив природніх речовин для запобігання  ожиріння у плодових мух Drosophila melanogaster;

– вплив природніх речовин на розвиток оксидативного стресу та активність антиоксидантної системи захисту у Saccharomyces cerevisiae;

– створення гібридомних клітин та очистка специфічних моноклональних антитіл;

 – моноклональне розмноження рослин.