Веляник Віра

Веляник Віра Петрівна
асистент кафедри медичної біології і медичної генетики, Івано-Франківський національний медичний університет

Якщо тобі важко, значить ти піднімаєшся вгору.
Генрі Форд

Про себе: Я, Веляник Віра Петрівна, народилася 22 листопада 1990 року в м. Івано-Франківськ, Івано-Франківської області.
Ідея поєднати своє життя з хімією з’явилася ще в школі під час проведення майстер-класів. Тоді я ще не знала куди вступатиму по закінченню. Однак прагнення експериментувати мотивувало знайти спеціальність, котра б приносила не лише стабільний дохід але й задоволення від щоденної праці. Тому, у 2007 році, завершивши навчання у природничо-математичному ліцеї м. Івано-Франківська, я вступила до Івано-Франківського Прикарпатського національного університету (ПНУ) ім. В. Стефаника, обравши спеціальність «Біохімія та біотехнологія». І відверто кажучи, жодного разу не пошкодувала по це. Окрім досконалої теоретичної бази учасники навчального процесу отримують максимум практики, можливість працювати в реальних лабораторних умовах європейського зразку. І що найважливіше, – це міжнародне співробітництво, участь в наукових грантових проєктах в Україні та поза її межами, що є ідеальним початком наукової кар’єри.

Сходинки кар’єри:
• З вересня 2007 по травень 2008 року, паралельно навчаючись на 1 курсі університету, працювала на посаді лаборанта у Природничо-математичному ліцеї.
• У 2013 році закінчила ПНУ, за спеціальністю «Біохімія» та отримала диплом магістра з відзнакою
• З вересня 2013 року прийнята на посаду асистента кафедри медичної біології та медичної генетики Івано-Франківського національного медичного університету. За сумісництвом, у 2013-15 рр. працювала викладачем біології Медичного коледжу ІФНМУ.
• Влітку 2022 р. за сумісництвом – викладач підготовчого відділення іноземних громадян за напрямком «Біологія».
• Виконую кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю «Біохімія».