Практична підготовка учнів до IV етапу олімпіади з біології

З метою підтримки обдарованих і талановитих дітей області, 4 березня 2018 року на факультеті природничих наук ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім.В.   Стефаника» відбулися практичні тренувальні збори для підготовки учнів 8-11 класів до ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з біології. Практичний тренінг провели доценти кафедри біохімії та біотехнології к.б.н. Марія Байляк і к.б.н. Олександра Абрат  та доцент кафедри біології та екології к.б.н. Андрій Заморока. Учні мали можливість власноруч провести практичні роботи з ботаніки, зоології та загальної біології. Захід проведено в рамках співпраці між обласним інститутом післядипломної освіти та біолого-хімічним центром Прикарпатського національного університету. Бажаємо нашим юним талантам перемоги і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!