Робочий візит докторанта Олега Лущака до Німеччини

З 8 до 20 лютого докторант кафедри біохімії і біотехнології Олег Лущак перебував з робочим візитом у Німеччині. В цей період він взяв участь у роботі українсько-німецького форуму молодих вчених у м. Берлін (9-11 лютого). В рамках форуму відбулись інтенсивні курси по написанню грантів і обговорювалась стратегія поглиблення співпраці між молодими науковцями з України і Німеччини. До 14 лютого перебував з візитом в центрі Гельмгольца у Мюнхені по запрошенню доктора ІгораТетко. В рамках візиту він представив результати проектів, що виконуються на кафедрі, а також обговорив ідеї і напрямки співпраці між двома установами. З 14 по 20 лютого спільно з групою професора Ольги Гаращук провів обговорення і аналіз результатів у Інституті фізіології університету Карла Ерхарта у Тюбінгені.