Інтерв’ю професора Володимира Лущака “Галицькому кореспонденту”: “Розгадати таємниці мозку”

12-18 березня Україна долучилась до всесвітньої науково-популярної кампанії «Тиждень мозку» («Brain Awareness Week»). У рамках цієї кампанії науковці знайомлять суспільство з новітніми досягненнями в дослідженні мозку та його хвороб, розвінчують міфи і просто зацікавлюють людей справжньою наукою.

У цій сфері одним з провідних науковців Івано-Франківська та України є професор Володимир Лущак – завідувач кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, доктор біологічних наук, заслужений діяч науки і техніки України. За його словами, мозок – це найскладніший орган людини, і шкільні знання про нього становлять дуже малу частку від реального обсягу інформації.

Розгадати таємниці мозку