Наші магістрантки взяли участь у конференції молодих вчених «Актуальні проблеми біохімії та біотехнології-2018»

З 23 до 25 травня 2018 року на базі Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України відбулася щорічна конференція «Актуальні проблеми біохімії та біотехнології». Цього року її було присвячено 100-літтю НАН України. Конференція зібрала учасників з провідних наукових установ Києва, а також з Чернівців, Одеси, Тернополя, Львова, Харкова, Івано-Франківська та Тернополя. У рамках конференції відбувся конкурс робіт молодих науковців, який оцінювало авторитетне журі з науковців Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна. З пленарними доповідями виступили переможці конкурсу минулих років, зокрема, Ірина Горак і Катерина Успенська, які були учасниками наших Карпатських літніх шкіл з біохімії. Загалом, було заслухано близько тридцяти наукових доповідей молодих науковців-конкурсантів, серед них доповіді наших магістранток – Тетяни Паньків, Аліни Семчук та Лесі Сіщук, які представляли свої роботи по впливу періодичного голодування на роботу мозку мишей середнього і старого віку. Студентки відзначили надзвичайну теплу та доброзичливу атмосферу конференції. Нашим студенткам трішки не вистачило балів та досвіду для успіху, проте, як зазначено у підсумках конференції, виступи наших студентів особливо запам’ятались слухачам. Студентки отримали пам’ятні грамоти учасника Конференції та безліч чудових вражень.

Детальніше про підсумки конференції можна прочитати за посиланням: