На кафедрі відбувся черговий захист курсових робіт третьокурсників

Студенти-біохіміки третього курсу захистили курсові. Більшість представлених робіт, були виконані на моделі плодової мушки Drosophila melanogaster, проте були присвячені різним питанням: впливу низькомолекулярних речовин на активність мітохондрій, залежності споживання їжі від біологічного і хронологічного віку особин, біохімічним та фізіологічним характеристикам особин, дефектних за генами dNrf2 та dKeap1, впливу антиоксидантів на особин, які експресують альтернативну НАДН-дегідрогеназу. Було представлено серію біотехнологічних робіт, які стосувались оптимізації мікроклонального розмноження рослин (малини, ожини, смородини), а також роботу, присвячену виробництву моноклональних антитіл до гемоглобіну. Захист тривав близько чотирьох годин, за які було прослухано шістнадцять доповідей.
Доповіді супроводжувались жвавою дискусією, під час якої студенти змогли проявити всю свою ерудицію та вміння відстоювати власну точну зору.