Доцент кафедри Олег Лущак взяв участь у першій зустрічі Платформи молодих вчених

Днями доцент кафедри біохімії та біотехнології. к.б.н. Oleh Lushchak взяв участь у першій зустрічі Платформи молодих вчених, які цікавляться біо-технологіями та біо-науками.
Мета зустрічі – об’єднати молодих вчених і студентів з різних наукових інститутів і закладів вищої освіти України задля спільного вирішення викликів у розвитку біо-тех напрямку і науки майбутнього.
Організатори: Рада молодих вчених НАМН України, Рада молодих вчених НАН України, Рада молодих учених МОН України, Рада молодих вчених МОЗ України, Українська Медична Студентська Асоціація (УМСА) за підтримки Громадської Спілки «Центр Інновацій «Сходи в Майбутнє» (ЦІСМА).