Наші студенти взяли участь у V Міжнародній науковій конференції «Фундаментальні та прикладні дослідження в біології та екології»

Студенти групи Б-43 Дем’янчук Олег та Сітко Мар’яна та студентка групи Бх-1(м) Бутенко Наталія прийняли участь в V Міжнародній науковій конференції «Фундаментальні та прикладні дослідження в біології та екології», яка відбулась 7-8 листопада 2018 року в м. Вінниця на базі Донецького національного університету імені Василя Стуса. Наталія Бутенко виступила на пленарному засіданні з доповіддю на тему: “Influence of alpha-ketoglutarate and aluminum chloride on physiological parameters of Drosophila melanogaster”. Студенти  Дем’янчук Олег та Сітко Мар’яна виступи на секційному засіданні «Біологія людини і тварин, молекулярна біологія» з усними доповідями на теми: “Вплив білків nrf2 та keap1 на антиоксиданту систему та стійкість до токсикантів Drosophilamelanogaster”та “Стійкість до голодування та вміст основних метаболітів  у Drosophila melanogaster, дефектних за генами cncC та keap1”. У кінці конференції всі учасники отримали сертифікати учасників конференції.