Доцент кафедри Олег Лущак отримав нагороду від організації «U.S. Ukraine Foundation».

Доцент кафедри біохімії та біотехнології Олег Лущак був відзначений нагородою від організації «U.S. Ukraine Foundation». 12 листопада у Києві такою нагородою відзначено молодих лідерів, які розвивають біотехнологію в Україні. Лауреати представляють різноманітні сфери біотехнології, від медичної до енергетичної. Назагал, всі вони відзначили необхідність розвитку цього напрямку в нашій державі та готовність працювати на її благо. Після офіційної частини Олег Лущак прийняв участь в обговоренні подальшого розвитку біотехнологій в Україні з президентом організації Надією Макконнел, віце-президентом Маркіяном Білінським, головою правління та першим послом США в Україні Романом Попадюком, очільницею напрямку біотехнології цього форду Христиною Редько, основним спонсором біотехнапрямку Ірен Джозеф. Під кінець зустрічі дослідники обмінювались досвідом та ідеями, зав’язали нові контакти та обговорили можливості спільної діяльності для інтеграції своїх розробок.