Миколай на кафедрі

« У середу 19 грудня нашу кафедру відвідав хто б ви думали – сам Миколай! У вигляді професора Володимира Івановича Лущака він дарував всім чемним студентам та викладачам подарунки а нечемним… Таких в той день на кафедрі не було. В цей чудовий день у всіх на кафедрі сяяли посмішки. Приєднуйтесь до нашого дружнього колективу із нами весело. Також нашу кафедру відвідав Андрій Мірошниченко – активіст, менеджер з біотехнологій, письменник та просто хороший хлопець. представник громадської спілки “Центр інновацій “Сходи в майбутнє”: Пан Андрій розповів про цикл розробки та трансферу інновацій. У ході лекції було розказано власне про цикл розробки від ідеї і до продукту, а також про глобальні проблеми людства у сфері охорони здоров’я та як науковці спільними зусиллями ідуть до їх вирішення»

Віталій Балацький, студент групи Б-43