Наші магістранти успішно захистили свої магістерські роботи

На кафедрі біохімії та біотехнології відбувся захист магістерських робіт. Захист шести магістерських робіт тривав майже 5 годин! А все це тому, що кожному нашому магістранту було, що представити, – всі магістранти виконали надзвичайно трудомісткі та великі за об’ємом, а, головне, дуже цікаві експериментальні роботи, які викликали бурхливе обговорення та шквал питань як від членів комісії, так і слухачів. Тематика робіт була дуже різноманітною – ефекти періодичного голодування у плодових мушок і мишей, імунна відповідь за умов передракових станів печінки, розробка технології отримання моноклональних антитіл до гемоглобіну людини:
Клоновський Андрій. Особливості створення та дослідження гібридомних клітин, які продукують специфічні моноклональні антитіла до гемоглобіну людини. Керівник – проф. Володимир Лущак
Грущенко Анастасія. Immuno-hematological and biochemical parameters in intermittent fasting mice and their relation to precancerous liver disease. Керівники – проф. Володимир Лущак, доктор Тетяна Євса
Сіщук Леся. Біохімічні та імунологічні процеси в мишей з раком печінки: ефекти періодичного голодування. Керівники – проф. Галина Семчишин, доктор Тетяна Євса
Приймак Тарас. Effects of intermittent fasting on the antioxidant system of mice. Керівник – проф. Володимир Лущак.
Паньків Тетяна. Респіраторна активність мітохондрій у плодових мух та мишей за умов періодичного голодування. Керівник – доц. Марія Байляк
Семчук Аліна. Метаболічні показники та активність гліколітичних ферментів в печінці мишей різного віку за умов періодичного голодування. Керівник – проф. Галина Семчишин
На захисті наші магістранти показали, що вони не лише багато працювали, а й достатньо ерудовані, мають високий рівень теоретичних знань і здатні критично аналізувати та відстоювати пояснення отриманих результатів. З особливою приємністю хочемо відзначити, що 3 магістрантів з 6 написали та захищали магістерські роботи англійською мовою – це Сіщук Леся, Грущенко Настя та Приймак Тарас. Також, ще більш приємним є те, що дві роботи виконані у відділі гастроентерології, гепатології та ендокринології Гановерського медичного університету (Німеччина) під чудовим керівництвом Dr. Тетяни Євси. Ця можливість була отримана студентками Лесею Сіщук та Настею Грущенко завдяки виграній стипендіальній програмі Leonhard-Euler-Programm 2018/2019, яка підтримується Німецькою службою академічних обмінів (DAAD).
Захист робіт також відвідав Віктор Кімакович, директор Департаменту освіти, науки і молодіжної політики Івано-Франківської ОДА.
Після захисту Dr. Тетяна Євса вручила пам’ятні подарунки своїм магістранткам та солодкі подарунки всім співробітникам кафедри?.
Вітаємо наших магістрів! Ви – наші справжні зірочки, які сходять! Бажаємо Вам лише успіхів у житті та реалізації всіх Ваших мрій та планів!

Щасливі студенти, тепер вже магістри біохімії, після успішного захисту робіт