Доцент Дмитро Господарьов отримав подяку як керівник учнівської роботи, яка здобула призове місце у всеукраїнському науково-технічному конкурсі INTEL EKO УКРАЇНА 2019

Протягом 5-8 лютого 2018 року у Києві проходив всеукраїнський науково-технічний конкурс учнівських робіт INTEL EKO УКРАЇНА 2019.  Конкурс проводився національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України. Робота Петра Тацюка, учня 10-го класу Городенськівської гімназії імені А. Крушельницького “Фактори, які впливають на стійкість плодової мушки до етанолу”, виконана під керівництвом доцента кафедри біохімії та біотехнології Дмитра Господарьова, здобула IV призове місце у категорії “Біологія”.  Як керівник роботи Дмитро Господарьов подяку подяку від INTEL EKO УКРАЇНА 2019.