Черговий робочий візит до Німеччини

Протягом 28 лютого – 9 березня 20 19 року співробітники кафедри, професор Володимир Лущак та доцент Марія Байляк, перебували з робочим візитом в інституті Фізіології Університету м. Тюбінген (Німеччина). Візит був здійснений у рамках реалізації спільного трилатерального українсько-російсько-німецького гранту “Клітинні механізми здорового старіння мозку при обмеженні калорійності їжі, фінансованого науковою фундацією Фольсваген. Метою візиту було узагальнення результатів досліджень, отриманих партнерами проекту, а також обговорення  ідей та подальших експериментів, які б дозволити отримати додаткове фінансування для продовження  проекту. Професор Лущак також виступив з доповіддю за результатами проекту на семінарі у відділі сигнальної трансдукції та трансгенних моделей  міжфакультетського інституту біохімії університету м. Тюбінген та обговорив потенційні перспективи подальшої співпраці з завідувачем   відділу, професором Робертом Фейлом. У вільний від роботи час, наші науковці ознайомилися з архітектурою та визначними пам’ятками Тюбінгена, зокрема побували в університетському музеї старої культури (Schloss Hohentübingen) – саме у цьому закладі раніше знаходилась біохімічна лабораторія, де Фелікс Гоппе-Сейлер дав назву гемоглобіну, а Фрідріх Мішер – відкрив ДНК.