Участь у STEM фестивалі

Дівчата STEM філії Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника прийняли участь у фестивалі STEM-освіти організованим Центром освітніх інновацій м. Івано-Франківська. Дівчата з фізико-технічного факультету, факультету математики та інформатики та факультету природничих наук зокрема – кафедра хімії середовища та хімічної освіти, кафедра анатомії та фізіології людини і тварини, біології та екології, агрохімії і грунтознавства, географії та природознавства, біохімії та біотехнології. Учасники ділились власною мотивацією в обранні професії науковця, історіями свого успіху та доводили школяркам і студенткам, що наука – це цікаво, захоплююче та перспективно. Дякуємо Центру освітніх інновацій м. Івано-Франківська за запрошення, кафедрам Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника за підтримку і створення «реального котейлю STEM» і всім, хто провів цей незабутній день разом з нами.