Наш проект “Школа юного біохіміка” підтриманий програмою “Малі Гранти Теплого Міста”

Сьогодні, 17 жовтня, відбулося знайомство з переможцями зимової хвилі програми «Малі Ґранти Теплого Міста».

На зимову хвилю ґрантової програми, яка тривала з 26 серпня по 26 вересня, подалося 22 проєкти. Після співбесіди незалежна комісія відібрала 6 команд-переможців. Загальний бюджет хвилі цього разу склав 80 000 гривень, і серед переможців – наш проект

“3. Школа юного біохіміка

Тематичний напрям: прогресивна освіта.
Сума ґранту: 11 600 грн.
Ініціативна група: «ResCom».

Організатори проєкту проведуть дводенну практично-теоретичну школу для популяризація біохімії серед школярів сільської місцевості, у тому числі із віддалених населених пунктів. Діти зможуть самостійно визначити нітрати у харчових продуктах, розвіють міф, що кофеїну найбільше у каві, дізнаються чи справді цитрусові містять найбільшу кількість вітаміну С та розглядатимуть будову клітин крові тварин”.