12 листопада відбулось засідання кафедри, на якому із заключним звітом виступила Johanna Thiery, студентка з університету м. Росток (Німеччина). Johanna проходила стажування на нашій кафедрі у рамках міжнародної програми обміну студентів IAESTE. Після завершення обговорення виконаної студенткою роботи вона отримала сертифікат про проходження практичного тренінгу.
СТУДЕНТКА З НІМЕЧЧИНИ JOHANNA THIERY ЗАВЕРШИЛА СТАЖУВАННЯ НА НАШІЙ КАФЕДРІ
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2019/12/79393266_2216696065132261_4774660867461480448_o-1024x683.jpg)