День відкритих дверей

Нещодавно (18.04.2021 року) в межах Дня відкритих дверей Факультету природничих наук активно працювала локація Кафедри біохімії та біотехнології. Захід вперше відбувався online, тому розпочався дещо сумбурно. Однак згодом всі учасники адаптувалися до формату і успішно провели інформативну та демонстраційну частину роботи. За півтори години локацію відвідали близько 20 осіб, серед яких шість учнів були її активними учасниками від початку і до останньої хвилини роботи. Двоє учасниць відзначили, що прослуханий матеріал був для них дуже корисним у виборі майбутньої професії.
На online профорієнтаційному майданчику працювали аспіранти та співробітники кафедри. Доцентка Олександра Абрат розповіла про особливості навчання за освітньою програмою «Біохімія, біотехнологія та методологія наукових досліджень», акцентуючи на науковому доробку кафедри і можливостях працевлаштування. Аспірантка Мирослава Ватащук деталізувала перспективи стажування студентів за кордоном, базуючись на власному досвіді роботи у Вищій медичні школі міста Ганновер (Німеччина). Співробітники Олег Дем’янчук та Віталій Балацький блискуче продемонстрували практичний потенціал студентів, візуалізуючи роботу із флюоресцентним мікроскопом та представляючи гель-електрофорез ДНК.