Кафедра біохімії та біотехнології ПНУ у співпраці з NGO “Research and Development University” пропонує можливість працевлаштування науковцям і викладачам природничих і медичних спеціальностей. Спільна ініціатива ректора ПНУ Ігора Цепенди і завідувача кафедрою Володимира Лущака передбачає доступ до лабораторій для проведення досліджень і можливість подачі грантів. Для ініціації обговорення можливості працевлаштування прохання надіслати інформацію про себе і CV на електронну пошту vlushchak@ukr.net. Наука завжди була, є і буде рушієм прогресу, а в період відбудови країни може запропонувати якісно нові рішення в різних напрямках.

Також студенти та аспіранти, які змушені були покинути свої місця навчання, можуть виконати частину своїх наукових досліджень чи пройти певні навчальні дисципліни  на нашій кафедрі у рамках внутрішньої академічної мобільності.