До уваги абітурієнтів!

У суботу, 4 червня, відбудеться День відкритих дверей на факультеті природничих наук.

Формат заходу – Офлайн (вживу).

Дата та час проведення  04.06.2022 р., початок 10.00.

за адресою: вул. Галицька, 201 м. Івано-Франківськ

У фойє Факультету природничих наук будуть інформаційні банери про локацію кожної кафедри в межах факультету з зазначенням освітніх програм, що реалізовуються.

Програма заходу

10:00 – 14:00 – знайомство з освітніми програмами та матеріально-технічною базою кафедр: навчальними аудиторіями, лабораторіями, спеціалізованими кабінетами.

Абітурієнти матимуть можливість більше дізнатися про освітню програму “Біохімія, біотехнологія та методологія біологічних досліджень”, яка реалізовується на кафедрі біохімії та біотехнології.

Під час заходу  Ви зможете задати запитання, які Вас цікавлять, дізнатися, де працюють випускники кафедри, зможете побувати в лабораторії мікроклонального розмноження рослин, в мікробіологічній та біохімічній  лабораторіях, лабораторних кімнатах для утримання лабораторних тварин та побачити експериментальні живі об’єкти.