Вітаємо наших випускників-бакалаврів з успішно пройденою атестацією!

Сьогодні був насичений день – наші випускники-бакалаври  захищали свої дипломні роботи. Незважаючи на те, що початок роботи комісії був перерваний сигналом повітряної тривоги, захист відбувся у повному обсязі. Протягом шести годин екзаменаційна  комісія заслухала 12 цікавих та різнопланових робіт. Захист випускної роботи – це не лише доповідь за темою дослідження, це і певний підсумок чотирьохрічного навчання в університеті.  Саме на захисті наукової роботи студенти можуть проявити свю ерудицію, вміння презентувати інформацію, вміння дискутувати, відповідати на неочікувані запитання та обгрунтовувати/відстоювати свою точку зору. Наші студенти продемонстрували всі ці вміння на високому рівні. Члени комісії та всі присутні викладачі отримали позитивні враження від захисту.

Ми радіємо, шо наші студенти демонструють високий рівень підготовки і бажаємо їм успіхів у подальшому житті, а найбільш зацікавлених чекаємо у магістратурі!