Вітаємо наших магістрів з успішним захистом випускних робіт!

21 грудня на кафедрі біохімії та біотехнології відбувся захист магістерських робіт. Пятеро магістарнтів успішно захистили свої роботи!

Всі роботи були експериментальними, і ми розуміємо, наскільки важко їх будо виконати у цей складний для України час. Але наші студенти справилися на відмінно – попри повітряні тривоги, відчуття небезпеки та виключення світла, залишаючись у корпусі доробляти роботу тоді, коли вже всі пішли додому. Ви довели, що коли є виклики, то шукаєте можливості, а не відмовки. Пишаємось вами!
Вітаємо наших випускників та бажаємо їх, щоб знання, отримані в університеті, стали добрим стартом для професійного розвитку та успіху! Мрійте, будьте наполегливими, мотивованими, й не здавайтесь, коли будуть труднощі та випробування! І головне, пам’ятайте, що ви – українці й що у Ваших руках – майбутнє нашої країни!