На кафедрі відбулась посвята у біохіміки

19 грудня  на кафедрі біохімії та біотехнології було подвійне свято – до нас завітав Святий Миколай з солодкими подарунками і відбулась посвята у біохіміки студентів 1-3 курсів.  Через коронавірусні обмеження минулих років та війну цього року, традиційна посвята у першокурсники відклалась на такий довгий термін. Але попри все – захід відбувся. І саме завдяки студентам. Наші четвертокурсники організували нам невеличке свято.

Захід розпочався з виконання гімну, подяки нашим воїнам і вшанування пам’яті тих, хто загинув за нашу незалежність.

Далі були конкурси для тих, кого посвячували, на визначення профорієнтації, спритність та знання лабораторних предметів. Студенти склали урочисту присягу, пообіцяли гідно представляти професію біохіміка та прославляти рідну кафедру.

Першокурсники отримали наш талісман – ляльку-біохіміка, яку вони мають передати наступникам наступного року. Кожен посвячений студент отримав свій перший лабораторний зошит.

Дякуємо за ініціативним студентам за свято!

І дякуємо нашим ЗСУ за можливість працювати та навчатись!