Вітаємо співробітників кафедри з отриманням авторського примірника книги «Senescence, Senotherapeutics and Mitochondria»!

Вийшла друкована версія книги «Senescence, Senotherapeutics and Mitochondria» (том 136 серії книжок «Advances in protein chemistry and structural biology») престижного видавництва Elsevier. Кафедра біохімії та біотехнології отримала авторський примірник цієї книги. Вітаємо співробітників кафедри Олега Лущака, Дмитра Господарьова, Ольгу Стрільбицьку та Марію Байляк, які є одними з авторів тому (глава «Changing ROS, NAD and AMP: A path to longevity via mitochondrial therapeutics»)! Також вітаємо професора Володимира Лущака з чудовою передмовою до цілого тому. Том присвячений огляду сполук, які потенційно можуть збільшувати тривалість життя живих організмів, впливаючи на їхні мітохондрії – органели, які відповідають за вироблення універсальної енергетичної “валюти”, аденозинтрифосфорної кислоти.