Школа юного біохіміка: перший анонс

Інтенсивна дводенна програма роботи школи поєднає пізнавальні лекції, насичені лабораторні практикуми й цікаву конкурсну програму.

• На учасників чекають захопливі досліди, під час яких вони зможуть поринути у невидимий світ живого – вивчатимуть клітини та цілі організми під мікроскопом, зможуть відчути себе детективами й з’ясувати з чого побудовані живі організми, дізнаються, що за суперсила дозволяє деяким організмам світитись тощо.
  • Крім того, учасники відвідають лабораторію мікроклонального розмноження рослин, познайомляться з лабораторними мишами та плодовою мушкою і дізнаються для чого науковці використовують їх у своїх дослідженнях.
  • Також на учасників чекають цікаві конкурси й нагороди.

Участь у школі – безкоштовна.

Щоб зареєструватись відскануйте QR-коди на афіші школи або перейдіть за посиланням:

З деталями проведення школи та програмою  всіх учасників буде познайомлено через вказану ними під час реєстрації електронну адресу або месенджер!

У випадку виникнення додаткови запитань звертайтеся до контактної особи.

Контактна особа: Іваночко Мар’ян, +380501721376, е-mail: marian.ivanochko@gmail.com