Навчальна екскурсія до КЛДЦ “СІМЕДГРУП”

Студенти 4-го курсу (ОП «Біохімія, біотехнологія та методологія біологічних досліджень») кафедри біохімії та біотехнології, під керівництвом доцента кафедри Віктора Гусака, 2-го квітня відвідали клінічний лікувально-діагностичний центр «СІМЕДГРУП». Біохіміки КЛДЦ «СІМЕДГРУП» Галина Дорошенко і Марія Кошка, провели дуже цікаву та пізнавальну екскурсію лабораторіями центру, показавши, як відбувається аналіз відібраних зразків на визначення різних показників. Наприклад: загальний аналіз крові з формулою, загальний аналіз сечі, цукор крові, коагулограма, біохімія (загальний білок, печінкові проби, ниркові проби, білірубін, електроліти, холестерин, маркери вірусних гепатитів). Окрім цього, студенти були ознайомлені з роботою сучасного німецького обладнання фірми Siemenes , що використовуються для діагностики зразків, а саме: імунохемілюмінесцентний аналізатор, E-lyte Plus та інші.

Перевагами КЛДЦ«СІМЕДГРУП» є наявність високотехнологічного п’ятиповерхового приміщення, яке оснащено комп’ютерною мережею з відповідним програмним забезпеченням, а також великим спектром обстежень в клінічній лабораторії.

Основною метою клінічної лабораторної діагностики є виявлення і підтвердження наявності патології, яку не можливо однозначно підтвердити або відкинути органолептичними методами дослідження.