Протягом 5-8 лютого 2018 року у Києві проходив всеукраїнський науково-технічний конкурс учнівських робіт INTEL EKO УКРАЇНА 2019. Конкурс проводився національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України. Робота Петра Тацюка, учня 10-го класу Городенськівської гімназії імені А. Крушельницького “Фактори, які впливають на стійкість плодової мушки до етанолу”, виконана під керівництвом доцента кафедри біохімії та біотехнології Дмитра Господарьова, здобула IV призове місце у категорії “Біологія”. Як керівник роботи Дмитро Господарьов подяку подяку від INTEL EKO УКРАЇНА 2019.
Доцент Дмитро Господарьов отримав подяку як керівник учнівської роботи, яка здобула призове місце у всеукраїнському науково-технічному конкурсі INTEL EKO УКРАЇНА 2019
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2019/02/-e1550483579599-1024x768.jpg)