Старший лаборант кафедри біохімії та біотехнології Галина Шмігель взяла участь у міжнародних дослідженнях

З 9 лютого по 20 березня 2018 року старший лаборант кафедри біохімії та біотехнології Галина Шмігель на запрошення професора Stefan Pierzynowski з Лундського університету (м. Лунд, Швеція) взяла участь у виконанні міжнародного наукового проекту. Експериментальні дослідження відбувалися на базі Інституту фізіології та харчування тварин ім. Я. Кєлановського в м. Яблонна (Польща). Кураторами наукового дослідження були професор Stefan Pierzynowski та професор Варшавського університету Jarek Wolinski (м. Варшава, Польща).
Як зазначила Галина Шмігель, головною метою експериментів було тестування впливу досліджуваного фармпрепарату на самопочуття та поведінку свиней залежно від кількості введеного препарату. На початку проводили адаптацію свиней до умов експерименту, зокрема привчали свиней до людей та до клінічних маніпуляцій. Після введення препарату тваринам проводили поведінкові тести, здійснювали забір крові для біохімічного аналізу, а також спостерігали за самопочуттям свиней. Спостереження та тестування здійснювали протягом 28 днів.