НОВИЙ СЕЗОН НАУКОВИХ ПІКНІКІВ РОЗПОЧАТО

26 квітня 2018 року на базі Дзвиняцького ліцею Дзвиняцької сільської ради ОТГ богородчанського району відбувся науковий пікнік, координатором якого виступила журналіст Мар’яна Циганин спільно з Богородчанською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості. Мета заходу – зорієнтувати майбутніх випускників шкіл на правильний вибір професії. Захід відвідали відвідало близько 200 старшокласників Дзвиняцької ОТГ та м. Богородчани.
Кафедру біохімії та біотехнології на заході представили аспірантка Марія Лилик, студентка ІІ курсу Матвєєва Христина та студент І курсу Віталій Деркачов. Під їх пильним керівництвом зацікавлені учні мали змогу подивитися на власну ДНК, розглянути мазок крові під мікроскопом, ознайомитися з частиною модельних об’єктів кафедри (миші, плодові мушки та рослини), поекспериментувати із зміною рН за допомогою різних сполук у розчині, який містив антоціани (пігменти, які є добрими індикаторами зміни рН) та подивитись на дріжджову «бомбу».