ВІТАЄМО НАШИХ СТУДЕНТІВ, НАТАЛІЮ БУТЕНКО ТА ОЛЕГА ДЕМ’ЯНЧУКА, З ПЕРЕМОГОЮ У КОНКУРСІ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ!

25-26 квітня 2018 року на базі Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка відбувся Другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з біології. Загалом, на конкурс було подано 71 наукову роботу з 40 вищих навчальних закладів. За результатами рецензування робіт для участі у ІІ турі конкурсу галузевою комісією було підібрано 20 наукових робіт, серед них роботу Наталії Бутенко та Олега Дем’янчука, студентів кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Наші студенти представили на науково-практичній конференції доповідь на тему «Захисна дія альфа-кетоглутарату проти токсичності алюмінію у плодової мушки Drosophila melanogaster». За результатами конкурсу Наталія Бутенко та Олег Дем’янчук стали призерами та отримали Диплом ІІ ступеня.  Також журі конкурсу відзначило Подякою наукового керівника, доцента кафедри біохімії та біотехнології Марію Байляк.