Студентка з Німеччини Johanna Thiery та наш студент Мар’ян Іваночко поділилися своїми враження про стажування у рамках програми IAESTE

7 листопада на кафедрі відбулось засідання кафедри, на якому виступили Johanna Thiery, студентка з університету м. Росток (Німеччина), та наш студент Мар’ян Іваночко. Johanna Thiery, яка проходить стажування на нашій кафедрі у рамках міжнародної програми обміну студентів IAESTE, поділилась своїми враженнями про особливості навчання в Німеччині та Україні. Також у рамках цієї програми пройшов стажування у Лодзькому університеті (Польща) Мар’ян Іваночко. Мар’ян теж поділився своїми враженнями від роботи у лабораторії за кордоном.

Йоханна зробила захопливу доповідь на тему «My experience in international collaboration».

Йоханна поділилась зі студентами своїм досвідом у різних міжнародних програмах, зокрема розповіла про те:

• Як дізналась про програму IAESTE, та чому подала на неї заявку;
  • Чому саме обрала нашу кафедру серед десятків інших;
  • Чому тільки “self initiative” студенти досягають успіху в майбутньому, і як навчаються німецькі студенти;
  • Як робить свою бакалаврську роботу, пов’язану адаптацією кишківника при синдромі короткої кишки;
  • Як поїхала працювати протягом одного семестру волонтером у звичайну школу в Перу за міжнародною програмою ERASMUS.

Доповідь Мар‘яна Іваночка була не менш цікавою. Він розповів про:

• Свою участь в міжнародній програмі обміну студентами IAESTE;
  • Деталі стажування на кафедрі цитобіохімії університету м. Лодзь (Польща);
  • Процес подання документів та перешкоди для студентів, що мають бажання в майбутньому спробувати себе в міжнародних програмах та отримати дорогоцінний досвід.