Наша кафедра поповнилась ще одним методом?. Сьогодні вперше у нашій лабораторії проведено полімеразну ланцюгову реакцію (ПЛР). Методику апробовано на мутантних лініях плодової мушки. Вся процедура проходила під керівництвом доцента кафедри Дмитра Господарьова. У виділенні ДНК з мух асистувала Марія Лилик, співробітник лабораторії. Студенти Олег Дем’янчук та Віталій Балацький допомагали у підготовці до ПЛР, проведенні електрофорезу ДНК та детекції проб.
У нашій лабораторії вперше проведено полімеразну ланцюгову реакцію (ПЛР)
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2020/08/ПЛР-2.jpg)