Випускниця магістратури Христина Матвеєва продовжує навчання в аспірантурі закордоном

Наша випускниця 2021 року Христина Матвеєва вступила до аспірантури  в інституті Пастера (Париж, Франція). Працюватиме у відділі імунології грибкових інфекцій.

Ось коментар Христини:

“Буду займатися вивченням вродженої імунної пам’яті та модуляції клітинної імунної відповіді на грибкові інфекції. Для модуляції клітинної імунної відповіді буду використовувати грибковий полісахарид b-glucan. Спробую підтрвердити існування вродженної імунної памя’ті, що може змінити розуміння функціонування імунної системи в цілому.
Хотілось б сказати, що мені сумно отримувати таку хорошу можливість навчання на фоні війни в Україні. Проте,нові реалії потребують нових підходів. І те, що я можу навчатись та здобувати кваліфікацію це завдяки ЗСУ та всім хто підтримує та допомагає Україні та українцям. Тому щира подяка вам.
Також хотіла б сказати дякую Кафедра біохімії та біотехнології ПНУ за таку чудову теоретичну та практичну підготовку протягом 5 років.”

Пишаємось нашою випускницею і бажаємо їй  успіхів та нових досягнень!