Диктант Національної Єдності 2022

Цього року у День української мови та писемності студенти та співробітники кафедри біохімії та біотехнології ПНУ у єдиному пориві з іншими співробітниками Alma mater доєдналися до загальноукраїнської акції написання Радіодиктанту Національної єдності. Метою диктанту було не тільки перевірити власну грамотність, але і вкотре об’єднати українців, які зараз розкидані по всьому світу.
Автором тексту виступила українська письменниця та режисер Ірина Цілик, а читала його народна артистка – Ада Роговцева. Пронизливий, щемливий, актуальний текст про рідний дім у воєнний час, побут у підвалах та сховищах, контраст між війною та мирними часами нікого не залишив байдужим!!!
Ми впевнені, що єднання довкола рідної мови робить нас сильнішими і допомагає усвідомити, що наше основне покликання в такий нелегкий час, і зрештою, повсякчас, є збереження історичної та культурної спадщини своєї держави. Адже мова – це найбільша цінність народу, якою потрібно вміло і грамотно розпоряджатися.