Прикарпатський університет -у Топ-10 найкращих університетів України!

Прикарпатський національний університет вдруге увійшов у ТОП-10 закладів вищої освіти України за показниками даних наукометричної бази Scopus 2023 року. Відповідно до аналітичних даних Scopus індекс Гірша Прикарпатського університету досягнув 59, а минулого року становив 54! Пишаємось, що ключовий внесок у зростання індексу Гірша в університеті робить кафедра біохімії та біотехнології, а саме наші  передові науковці – професор Володимир Лущак (індекс Гірша науковця h=45)  та Олег Лущак (h=34)!

Результати рейтингу ґрунтуються на показниках цитованості наукових статей, опублікованих закладами освіти або їхніми фахівцями. Рейтинг складений за результатами проведення наукометричного моніторингу суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus у квітні 2023 року.

База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових видань з технічних, медичних і гуманітарних наук. До цієї бази також потрапляють публікації наукових журналів, матеріали конференцій і книжкових видань.

У рейтинговій таблиці українські університети ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, що базується на числі наукових публікацій і кількості їх цитувань.

На даний час науковцями Прикарпатського опубліковано 1646 статті у виданнях, що входять до міжнародної наукометричної бази даних Scopus. Загальна кількість цитувань –19474.

Ознайомитися за рейтингом університетів за даними бази Scopus можна тут: http://osvita.ua/vnz/rating/88976/