Відбулася щорічна звітно-наукова конференція студентів та викладачів кафедри

3-7 березня в Прикарпатському університеті пройшла звітна наукова конференція.

5 березня свої дослідження та розробки представляли викладачі, працівники та аспіранти нашої кафедри. Тематика більшості доповідей була присвячена проблемам ожиріння або старіння організму. Також варто відзначити доповідь доцента кафедри Віктора Гусака, який презентував розроблену ним програму для статистичної обробки даних, що має спростити роботу працівників і студентів при аналізі результатів своїх досліджень.

6 березня свої роботи представили наші студенти. Тематика студентських робіт була найрізноманітнішою. Після завершення всіх виступів було проведено таємне голосування між викладачами й студентами за кращі усні доповіді студентів. Було обрано 3 переможців. Третє місце зайняла Оксана Василишин з доповіддю на тему “Окремі клінічні гематологічні показники мишей за умови споживання ‘кафетерійної дієти’ та проростків броколі”. Друге місце зайняв Святослав Харук з доповіддю на тему “Вивчення інтраназальної доставки пептидів у мозок мишей”. Перше місце за найкращу доповідь отримала Наталія Нечитайло з доповіддю на тему “Статус мітохондріального комплексу І у клітинних лініях раку молочної залози”. Загалом всі учасники конференції відзначилися дуже високим рівнем підготовки та ораторськими здібностями.