18 травня у Інституті біології тварин НААН відбулась ХXI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, присвячена 100-річчю від дня народження доктора біологічних наук, професора Василя Юхимовича Шавкуна. Конференція проходила у змішаному форматі з використанням платформи дистанційної роботи ZOOM, що дозволило долучитися численним учасникам із різних регіонів країни, які загалом представляли 27 наукових закладів України.
В роботі конференції наживо з усними доповідями взяли участь двоє наших аспірантів: Олег Дем’янчук та Віталій Балацький, які гідно представили свої наукові доробки.
Приємно, що серед кращих доповідей відзначено доповідь Віталія Балацького (І місце). У доповіді Віталій представляв свої перші результати по моделювання посттравматичного синдрому в мишей.
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2023/05/347559542_3620686054827357_7412792584328908003_n-768x1024.jpg)
Щиро вітаємо аспірантів з новим досвідом та новими успіхами!
![](https://kbb.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/28/2023/05/347226403_647424460532451_5529476681928028853_n-1024x768.jpg)