Наші аспіранти взяли участь у ХXI Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених в Інституті біології тварин НААН

18 травня у Інституті біології тварин НААН відбулась ХXI Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, присвячена 100-річчю від дня народження доктора біологічних наук, професора Василя Юхимовича Шавкуна. Конференція проходила у змішаному форматі з використанням платформи дистанційної роботи ZOOM, що дозволило долучитися численним учасникам із різних регіонів країни, які загалом представляли 27 наукових закладів України.

В роботі конференції наживо з усними доповідями взяли участь двоє наших аспірантів: Олег Дем’янчук та Віталій Балацький, які гідно представили свої наукові доробки.

Приємно, що серед кращих доповідей відзначено доповідь Віталія Балацького (І місце). У доповіді Віталій представляв свої перші результати по моделювання посттравматичного синдрому в мишей.
Щиро вітаємо аспірантів з новим досвідом та новими успіхами!