Екскурсія на підприємство MFT

Цього понеділка (30.10.2023 року) працівники кафедри біохімії та біотехнології: Віктор Гусак, Вікторія Гурза та Марія Лилик, відвідали підприємство MFT.UA релоковане з Харкова. Екскурсія відбулася в межах Європейські дні досліджень та інновацій – дводенний форум.

MFT (My Favorite Toothpaste) – це перший український бренд гіпоалергенної стоматологічної та косметичної продукції для дітей та дорослих, в основі якої натуральні екстракти та ефірні олії. Бренд заснований стоматологинею Юлією Чекаловою, яка й розповіла про історію створення підприємства, його основні концепції, а також провела екскурсію лабораторією, де виготовляються їх продукти.

Під час візиту наші працівники мали змогу ознайомитися з особливостями роботи підприємства MFT та етапами виготовлення стоматологічних продуктів.