Науковиці кафедри взяли участь у STEM фестивалі “Жінки в STEM: від мрії до дії”

Науковиці кафедри, професорка Марія Байляк та старша наукова співробітниця Ольга Стрільбицька,  разом з колегами з Прикарпатського університету взяли участь у STEM-фестивалі “Жінки в STEM: від мрії до дії”. Захід був організований і відбувся на базі Коломийського ліцею №9. Метою заходу було мотивувати та посилити інтерес дівчат до наукової діяльності у різних STEM напрямках. Доповідачки з нашого університету поділилися власними історіями та здобутками, підтверджуючи тезу, що Прикарпатський університет – це університет світового рівня, університет можливостей та реалізації мрій. Марія Байляк поділилась про те, як стала науковцем-біохіміком, а також про напрямки наукових досліджень на кафедрі біохімії та біотехнології. Наша молода науковиця Ольга Стрільбицькаа спробувала розвіяти міфи, чи може жінка була успішною у науці. Захід вразив кількістю учениць присутніх на заході та доповідями дівчат, які представляли свої наукові роботи. Також варто відзначити високий рівень матеріально-технічної природничої бази ліцею, де учні мають розвивати навички практичної роботи та робити перші кроки як справжні дослідники.