Наші учні – серед переможців ІІІ етапу конкурсу-захисту дослідницьких робіт МАН

Вітаємо учня 11-го класу Городенківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Святослава Цюмпалу зі здобуттям 3-ого місця в секції «Загальна біологія» на IІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук України. Робота Святослава «Особливості синтезу антоціанів у редьки посівної Raphanus raphanistrum subsp. sativus» була виконана на кафедрі біохімії та біотехнології під керівництвом доцента Дмитра Господарьова.

Робота учениці 11-го класу Городенківської гімназії ім. Антона Крушельницького Ольги Бундзяк, яка представляла роботу на тему «Фактори, які впливають на стійкість плодової мушки до етанолу» (керівник роботи – доцент Дмитро Господарьов), виконану на нашій кафедрі, отримала високу оцінку у секції «Медицина», проте не витримала конкуренції з іншими роботами

.