Наші співробітники та студенти активно долучаються до волонтерської допомоги

У проміжках між навчанням та роботою, наші викладачі та інші співробітники, аспіранти, студенти активно долучаються до різних видів волонтерської допомоги нашим ЗСУ та постраждалим від безжальної і нелюдської російської агресії.  Плетіння сіток, приготування тушонок та енергетичних смаколиків, пошиття одягу, білизни та спальних матеріалів, допомога у поселенні людей, які змушені залишити свої домівки, збір продуктів харчування та медичних засобів та їх відвантаження у міста, де тривають бойові дії і які цього найбільше потребують, збір коштів на бронижелети та іншу військову амуніцію, на виготовлення апаратів Ілізаторова для лікування поранених бійців – це орієнтовний перелік наших маленьких зусиль….  Знаємо, що навіть маленька допомога наближає нас до перемоги та звільнення України від окупантів.

Слава Україні

Разом до перемоги!