IV Всеукраїнський фестиваль освітніх інновацій «STEAM-HUMANS FOR PEACE»

STEAM

24 жовтня стартував IV Всеукраїнський фестиваль освітніх інновацій «STEAM-HUMANS FOR PEACE» для здобувачів освіти, де був представлений кращий досвід STEAM-освіти в різних галузях. На відкритті фестивалю виступили проректори вищих навчальних закладів Франківщини, мер Руслан Марцінків та інші запрошені гості. Також мер нагородив професора Володимира Лущака грамотою за вагомий внесок в розвитку STEAM-освіти. Тут учні та STEAM-спеціалісти представили свої досягнення в усіх найрізноманітніших сферах. Головною тематикою більшості виступів чим ми можемо бути корисними для нашої країни в умовах війни.
Осторонь не залишилась і наша кафедра. Аспірант Дем’янчук Олег та магістрант Владислав Березовський під керівництвом професора Володимира Лущака виступили на відкриті фестивалю. Наші молоді науковці представили основні наукові інтереси кафедри і поділилися деяким досвідом роботи в нашому закладі і розповіли про важливість біохімії та біотехнології для людства у XXI ст. Також представили новий напрямок роботи, який тільки починається. Це робота, яка має допомогти у лікуванні посттравматичного стресового розладу (ПТСР), що розвивається у людей, які пережили певні травматичні події – такі як автокатастрофа, участь у військових діях, або від пережитого насилля. Оскільки з даною проблемою масово зіткнеться наше суспільство через війну розв’язану росією.

Березовський STEAM

Березовський STEAM1