Викладачі й аспіранти кафедри біохімії та біотехнології ПНУ ім. В. Стефаника провели лекційне і практичне заняття у рамках IV Всеукраїнського STEAM-FEST«STEAM-HUMAN FOR PEAСE: сила розуму й добра заради людства» для гуртківців Центру освітніх інновацій

26 жовтня на базі кафедри біохімії та біотехнології Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника відбулося одне із занять у рамках IV Всеукраїнського STEAM-FEST«STEAM-HUMAN FOR PEAСE: сила розуму й добра заради людства» під час якого гуртківці Центру освітніх інновацій спершу під керівництвом Мар’яни Ганчак — учительки Ліцею №6, керівниці гуртка Центру освітніх інновацій та випускниці кафедри біохімії та біотехнології обговорили вже відомі їм відомості про лікарські рослини, а згодом прослухали лекцію доцента і викладача кафедри Володимира Швадчака про тонкощі виготовлення ліків на основі лікарських рослин. Також школярі мали нагоду отримати практичні навички й ознайомитись з методами, які широко використовуються у дослідницьких лабораторіях. Під керівництвом старших колег, зокрема аспіранта кафедри Олега Дем’янчука, гуртківці провели аналізи бактеріального забруднення і твердості води.